Lifestyle

Lifestyle máme každý

Je slovíčko převzato z angličtiny, které do češtiny můžeme použít jako životní styl. Životní styl je život, který člověk žije a preferuje v něm různé činnosti. Životní styl může být různý a má mnoho podob. Někdo preferuje aktivnější aktivity a někdo zase klidnější aktivity. Aktivnější typy jedinců prožívají život sportem, výlety a zábavou. Méně aktivnější třeba klidnějšími aktivitami, odpočinku, věnují se četbě atd. 

Káva s přáteli

Lifestyle má mnoho podob, třeba punkovou, pod tím si určitě představíte člověka, který jezdí na motorce, chodí na koncerty metalových kapel, mají tetování, chodí v kůži atd. Dalším lifestylem jsou lidé, kteří žijí ve městě, pracují v kanceláři, chodí na kávu s kamarády a na víkend si udělají odpočinkový den ve wellness. Jsou různí lidé, třeba na vesnici můžou bydlet takoví, kteří se starají o dům a zahradu, pracují na místní obci a o víkendu jedou za známými či mají veselku na vesnici. Žádný lifestyle není špatný ani zlý. Získáme tím, jakými lidmi jsme obklopování. Rodiče nám předávají svoje myšlenky, koníčky a pohled na svět nejvíce, poté to jsou kamarádi, které potkáváme atd.

Cestování

Lifestyle také hodně lidí po dobu své existence změnilo, žili život, který byl pohodový, ne moc aktivní a oni s ním nebyli spokojeni, poté se rozhodli začít více sportovat, aby jim šli tuky dolů a svaly nahoru, začali zdravěji jíst a omezili víkendy, které strávili pitím alkoholických nápojů. Ne že se ten cítit jenom líp, oni jsou také spokojenější, vyrovnanější a sebevědomější. Změněn způsobu života změníme i názory a myšlení, které nás posune nakonec třeba úplně jiným směrem. Nebojte se proto dělat změny ve svém životě a běžte si za svými sny. Cestujte, bavte se, poznávejte nové lidi a nechte se inspirovat. Odpočiňte si aktivitou, která vás naplňuje a dělá vás život šťastným. Jediný, kdo je důležitý, jste vy sami, nehleďte na ostatní a žijte život podle sebe, jen tak budete opravdu spokojení. 

Mohlo by se vám také líbit...