Láska

Láska a cit

Říkala jsem si, že až budu mít dítě, tak poznám, co je to opravdová mateřská láska. Protože pro mě láska byla opravdu vším. Musím se přiznat, že já jsem měla opravdu překrásné dětství, protože jsem vyrůstala v krásné milující rodině, kde se láskou rozhodně nešetřilo. Měla jsem své čtyři sourozence, které jsem měla velmi ráda. Se všemi sourozenci jsme si opravdu pěkně rozuměli. A musím říct, že jsme se měli rádi a hodně jsme si spolu hráli. Takže jsem byla ráda, že mám taky v rodině skvělé parťáky. Potom ale přišla puberta a taky první lásky. A moje první láska byla, když jsem slavila narozeniny. Tam se to stalo. Dostala jsem tam první pusu.

Milovat je krásný pocit.

To mi bylo šestnáct let a byla jsem červená až za ušima. Asi láska? Možná si říkáte, že je to docela pozdě na první pusu. Jenomže pro mě to bylo docela spíše brzo. Říkala jsem si, že na nějakou lásku mám ještě hodně času. Ale jak se ukázalo, tak šestnáctý rok pro mě byl zcela zásadní. Poznala jsem, co to znamená mít někoho rád. Nevěděla jsem, že láska takového formátu může být.

Dětství jsem měla laskavé.

Kvůli polibkům jsem cítila v břiše takové příjemné vibrace, jako kdyby mi tam lítaly motýlci. A bylo to opravdu pěkné. Líbilo se mi to, tak jsem si řekla, že láska je opravdu krásný svět, který bych chtěla zažívat opravdu nastálo. Jenomže ale všechno není růžové. Protože láska někdy bolí. Tohle bych taky mohla vyprávět hodně dlouho, ale to už by bylo na jiný příběh. A jaké máte zkušenosti s láskou vy? Předpokládám, že jste taky zažili už mnoho zklamání, které hodně bolelo, ale věřte, že nejste jediní. Bolest v lásce zažilo už mnoho lidí. Naštěstí je tady ale mnoho dnů, kdy si můžeme lásku užívat podle libosti. Od doby, kdy jsem poznala lásku, tak jsem jako v sedmém nebi. Naštěstí můj přítel a já jsme flegmatici, takže je prima, že se ani neumíme hádat, což se hodí.

Mohlo by se vám také líbit...