Láska

Jak najít novou lásku?

Také jste si, jako novoroční předsevzetí řekli že, si konečně najdete partnera nebo partnerku? Valentýn už klepe na dveře a vy stále nemáte nikoho s kým byste ho mohli strávit. Je načase se do toho pořádně opřít!Líbající se pár v zimě.jpg

Zaměřte se na společenské akce

Z volně dostupných průzkumů na internetu vyplývá, že až 75 % párů začalo svůj vztah poznáním někde mezi lidmi, tedy na nějaké akci. Zapomeňte tedy na nějaké internetové seznamky. Stačí se podívat na internet, kde zrovna probíhá nějaká událost na téma, které vám sedí nejvíce. Pokud se vám bude líbit téma události, snáze s někým můžete začít konverzaci. Anebo můžete vsadit na klasiku. Konec zimy a jaro se vyznačuje také tím, že probíhá tzv. plesová sezóna. Oprašte tedy staré šaty nebo oblek a můžete vyrazit.

Nebojte se oslovit

Vážně, doopravdy se nemusíte bát za někým jít a např. ho pozvat na drink. Pokud nejste na nějakém večírku, ale například přednášce nebo tematické akci je zde zase velká pravděpodobnost, že máte společné zájmy. Začněte tedy třeba tím, co baví i vás, ať se zbavíte ostychu. Pánové nesmí zapomínat na to, že „být gentleman“ je stále v kurzu. Dámy by se zase měli chovat jako dámy a například s těmi drinky by to neměli přehánět.Pár sedící na lavičce.jpg

Zkuste zajít do posilovny

Pokud se budeme bavit o těch předsevzetích, tak právě tímto můžete zabít rovnou dvě mouchy jednou ranou. Zajděte do místní posilovny a oslovte někoho tam. Můžete si například s někým zacvičit. Nebo pozvěte do posilovny někoho, koho znáte teprve chvíli. Uvidíte, že partner nebo partnerka ocení tento návrh na toto netradiční rande. Taky se určitě vyšvihnete v jeho/jejích očích, jakožto fit člověk.
Pokud nemáte možnost někam zajít, tak se můžete domluvit s kamarády a jen tak strávit čas společně. Třeba budou znát někoho, kdo také hledá nějaký vztah a můžou vás seznámit. A jestli nevyjde ani tento způsob, tak nesmutněte. Aspoň ušetříte za dárky na Valentýna a můžete si dopřát odpočinkový den, třeba hezky doma u oblíbeného seriálu.

Mohlo by se vám také líbit...