Domácnost

Bytový architekt zachovává individuální přístup ke klientovi

Prohlížíte si svůj byt a zkoumáte, co by se dalo udělat, aby zase tak nějak jinak prokoukl a nemůžete na nic přijít? Anebo se váš návrh nesetkávám s pochopením vaší druhé polovičky?

žena otazníky

Vaši nespokojenost můžete ventilovat ale i pozitivně. Nevíte-li si vy sami rady, ale přesto se nechcete smířit s neuspokojivým bydlením, oslovte bytového designéra, který vám splní vaše přání a touhu inspirativního bydlení. Nemusíte se už donekonečna dohadovat s partnerem (většinou iniciátorkami změn v bydlení jsou ženy), abyste dosáhla svého cíle.

Profesionál, který se věnuje navrhování interiérového designu má obrovské zkušenosti a dokáže propojit vaše přání se skutečností. Běžnými praktikami jsou 2D návrhy a 3D vizualizace, která bývá tak dokonalá, že si velmi živě už dokážete představit nový návrh, a to tak, jako byste ve svém bytě už byla a tyto novinky vás obklopovaly. Návrh 3D vizualizace není konečný, vždy je konzultován s klientem a vy se k němu vyjadřujete a průběžně se může i upravovat až do finálního návrhu. V nabídce bytových architektů nechybí ani výkresy určené pro práci ostatních řemeslníků, kteří se budou na realizaci podílet (elektrikáři, vodoinstalace, případně truhláři).

sedací souprava

Není účelem zastavět byt nábytkem, ale zachovat i volný prostor, aby byl mohl „dýchat. “. Každý byt je jiný, a proto logicky každý návrh se bude odvíjet od možností, které bydlení poskytuje. Domov tvoříte především vy a vaše rodina a je podstatné, aby vše nové bydlení bylo v souladu s vaším cítěním. To vše ctí architekt a především vychází z vašich požadavků, které mu předestřete. Jakmile se dohodnete na cenové nabídce, bude následovat jeho návštěva ve vašem příbytku, kde zaměří potřebné skutečnosti a přenese je poté do digitální formy, kde s nimi nadále pracuje.

Vy se můžete rozhodnout, zda požadujete komplexní změnu anebo potřebujete poradit jen v detailech.

Mohlo by se vám také líbit...