Ekonomika

Vlastní dům, který si může dovolit každý!

Přejete si vlastní domeček se zahrádkou, ale v hrůze jste až nyní zjistili, jak vysoké jsou v dnešní době ceny nemovitostí? Jeden malý domeček v rozpadajícím se stavu, s titěrnou zahrádkou může stát klidně tři miliony Korun – a to v některých velkých městech se cena může vyšplhat i dvojnásobně vysoko!

Pokud i vám z tohoto zjištění málem padají vlasy hrůzou, máme pro vás dobrou zprávu! Vlastní domeček se zahrádkou můžete mít i levněji! Nejlepším řešením jsou dřevěné mobilní domy.

dřevěný dům v lese

Jedná se obvykle o montované dřevěné domy, které jsou až na váš pozemek dovezeny náklaďákem. Vlastní bydlení tak můžete mít během pár dní hotové! Obrovskou výhodou těchto montovaných domů je i to, že jsou dodávány i s elektroinstalací, vodovodními rozvody, kuchyní i sociálním zařízením! Doslova tak za pár Korun můžete mít novostavbu v perfektní stavu – a co víc? Celý dům je ihned obyvatelný! Zároveň se nemusíte bát ani zimy. Domy jsou i dobře zateplené a odizolované. V zimě vám tak nebude unikat teplo a při dlouhých deštích vám do domu nebude zatíkat. Zkrátka, jedná se o ideální řešení vlastního bydlení!

Další nespornou výhodou je i fakt, že k umístění montovaného dřevěného domu na pozemek nepotřebujete žádné povolení – a dokonce ani to stavební. Jelikož dům nemá základy, nepočítá se mezi nemovitosti, na které potřebujete stavební povolení. A to dokonce ani, pokud si zvolíte stavbu o dispozici 3+1, 4+1, nebo jakoukoliv jinou dispozici.

mobilheim v přírodě

Mobilheim tak můžete bez problému umístit i na klasickou ornou půdu – díky čemuž ušetříte opět spoustu peněz! Klasické pole totiž koupíte za zlomek ceny klasické stavební parcely. Pokud si myslíte, že tohle všechno zní až moc dobře a musí to mít nějaký háček, máme pro vás dobrou zprávu – žádný háček zde není! Zkrátka tento montovaný, dřevěný dům si může dovolit téměř kdokoliv!

Mohlo by se vám také líbit...