Internet

Kdo tu půjčí?

Být v dnešní době na mizině, tedy nemít dostatek tolik potřebných peněz, není vůbec nic příjemného. Člověk, který se do podobné situace dostane, si nemůže kupovat to, co chce či potřebuje mít, aby mohl vést normální život, a to se na něm logicky dnes a denně podepisuje. A nepříznivý vliv nedostatku peněz na kohokoliv z nás nezmizí, dokud se situace dotyčného zase nestabilizuje, nedá do pořádku.

Jenže jak si dát do pořádku svoji finanční situaci, když na to nejsou peníze a když není kde je vzít?

centy EU

V takových chvílích existuje jenom jediné řešení, jemuž se souhrnně říká půjčka. A jež může hypoteticky pomoci kdekomu, to ale samozřejmě jedině v případě, že dotyčný potřebnou půjčku dostane.

S bankovními půjčkami to ale bývá těžké. Ty jsou nejednou kvůli přísným pravidlům žadateli v nesnázích nedostupné, ty nejednou ten, kdo by je potřeboval nejvíce, nezíská. Protože má dejme tomu nedostatečně vysoké příjmy, nadělal už dluhy a má záznamy v registrech dlužníků, případně dokonce i exekuce…

A co má dotyčný dělat, když navzdory veškerému složitému papírování a dlouhému čekání na výsledek schvalovacího řízení přišlo nakonec zamítavé rozhodnutí?

české koruny

Tento udělá jedině dobře, když se obrátí na nebankovní společnost a objektem jeho zájmu se stane nebankovní hypotéka. U tohoto typu hypotéky může totiž kdekdo získat tolik potřebnou pomoc, a to i když je na tom skutečně nevalně. Zde nemusí vadit ani nízké příjmy, ani registry, ani další nedostatky. A to proto, že zde ten, kdo si půjčí, ručí za splácení svých závazků zástavou své nemovitosti.

Ten, kdo dokáže takovou záruku nabídnout, dostane k dispozici nemalou část hodnoty této nemovitosti, takové peníze se mu půjčí za optimálních podmínek, jimž se dá lehce vyhovět. Tyto peníze lze použít na cokoliv a následně splácet tak, jak je to pro dlužníka zvládnutelné, třeba i po dobu čtyř desetiletí.

A kdo z lidí v nesnázích by tomu dokázal odolat?

Mohlo by se vám také líbit...