Internet

Úvěr spojený se zástavou nemovitosti

Chcete ty nejlepší možné podmínky hypotéky? U nás je dostanete! A bez kompromisů nebo výmluv! Získejte to nejlepší! Jednoduše a bez zbytečného papírování či zdlouhavého vyřizování.

Pod názvem nebankovní hypotéka najdete spotřebitelský úvěr. Tento typ úvěru je vhodný pro všechny občany. Poskytuje se zejména v případech, když vás banka odmítne. Banky odmítají klienty běžně, ač se to nezdá, hlavním důvodem jsou špatné registry. Čili to, že jste zapsáni v registru dlužníků. Jeden jediný zápis, například kvůli opožděné platbě, a půjčku v bance nezískáte. Dalším kritériem jsou často příjmy. Pokud nemáte dostatečně vysoký příjem nebo vám nebude zbývat dostatečně na vyžití, protože v dnešní době se to mnohonásobně přepočítává, kolik si vlastně můžete půjčit, tak opět půjčku nezískáte.

ocelové dveře

Bez složitého papírování

U nás získá úvěr každý a to jednoduše, rychle a bez složitého papírování. Zajistíme pro vás až 70% z odhadu nemovitosti. Možná jste to nevěděli, ale víc se ani nedává, takže vyšší procenta by vám nemohla poskytnout ani banka, protože na základě doporučení ČNB se již dávno zrušily hypotéky, kdy jste mohli získat celých 100%.

zlaté prase

Doba splatnosti se pohybuje od jednoho roku až po dobu třiceti let. Takže ani zde neprohloupíte, protože třicet let je dlouhá doba. Neplatíte žádné poplatky předem a úvěr můžete kdykoliv předčasně splatit. Myslíte si, že za předčasné splacení budou sankce? Není tomu tak! Neplatíte žádné sankce ani pokuty za předčasné splacení. Tolerujeme i nižší příjem. Nevadí exekuce ani to, když potřebujete poradit a chcete si sloužit nevýhodné půjčky do jedné. Pomůžeme s výplatou exekucí, abyste si už s ničím nemuseli dělat starosti.

  • Finance jsou bezúčelné, čili je můžete použít jakýmkoliv způsobem! Nemusíte dokládat, na co peníze potřebujete. Zajistíme nízkou splátku. Garantujeme také nízkou úrokovou sazbu. Tento typ úvěrů můžete financovat pomocí jakékoliv nemovitosti. Ručit můžete bytem, domem, pozemkem, komerční budou či dalšími objekty.

Mohlo by se vám také líbit...