Zboží

Z nabídky čínských e-shopů si vybere každý

Výhody nákupů ocení všichni, kteří rádi nakupují v internetových obchodech a neradi zbytečně utrácejí. Čínské e-shopy splňují obojí. Nabídka toho nejnavštěvovanějšího nabízí sto milionu výrobků. Největším lákadlem internetových nákupů z Číny je jejich rozmanitost a nízká cena. V nabídce bývá i zboží, které na našem trhu není. Za nákup z Číny se většinou neplatí poštovné. To bývá zahrnuto v ceně výrobku. Jedinou nevýhodou, se kterou musí zákazníci počítat, je dlouhá dodací lhůta. Může být od několika týdnů až po dva měsíce.
Objednávka v čínských e-shopech je stejná, jako v každém jiném zahraničním internetovém obchodě. Objednáno můžete mít po několika kliknutích. Platby probíhají nejčastěji platebními kartami, nebo pomocí PayPal..
Doručené balíky z Číny
Nejčastěji nakupovaným zbožím na čínských e-shopech je od bižuterie, elektroniky, přes doplňky pro domácnost vše, co je potřeba k běžnému životu. Před nákupem je potřeba se seznámit i s jejich případnými nedostatky. Aby zboží dorazilo v předpokládané kvalitě. Ke spokojenosti zákazníka.
Šperky a bižuteriepatří mezi často vyhledávané zboží. Ve srovnání se zbožím v kamenných obchodech bývá jejich kvalita srovnatelná a cena o hodně nižší.
Hračky pro malé dětinejsou v čínských e-shopech doporučovány k nákupu. Hrozí tu riziko, že hračka obsahuje látky, které na evropském trhu nejsou povoleny. Určitě není vhodné nakupovat hračky s elektronikou.
Oblečení, obuv a doplňkybývají mnohdy problematické, vzhledem k tomu, že si je zákazník nemá možnost vyzkoušet. Doporučuje se nakupovat o jednu až dvě velikosti větší oblečení. Aby nemuselo docházet k reklamacím
On-line platba objednaného zboží
Elektronikaje zbožím, které je v nabídce na všech čínských e-shopech. Hlavně příslušenství k mobilním telefonům, držáky, kryty, kabely či konektory.
Pro všechny, kteří nechtějí na svůj balíček dlouho čekat, je možnost si připlatit expresní dodání. V nabídce prodejců bývá nabízeno i více variant dopravy.

Mohlo by se vám také líbit...