Krása

Úniková hra s řešením logických hádanek

Hledáte s kamarády hru, u které se zabavíte, zapojíte myšlení a budete muset v krátkém časovém úseku stihnout řešení nejrůznějších úkolů. Prožít jeden den ve strachu a hrůze? Máme pro vás to pravé. Únikové hry s tématem hororů a děsivých příběhů. Nebo si zahrát na tajného agenta. Člověk se tu dostane do situace, kterou by v reálném světě nikdy nechtěl řešit. Nastínění situace, kdy musíte vyřešit záhadu rychleji, než si pro vás přijde smrt nebo strašidelná krutá postava, která vás nenechá na pokoji. Vyřešení hádanek k dalším klíčům, rozluštění kódu a hledání skrytých předmětů, které vás dostane ven. Vše v časovém úseku.dvojitý agent.jpg

Escape games https://www.enigmaescape.cz/ je to pravé, jak se s rodinou odreagovat, strávit společný čas a utužit rodinné vztahy. Nebo lze hru objednat pro firemní akce, teambuilding, školní výlety, rozlučku se svobodou či strávit čas s kamarády. Hra trvá devadesát minut, ale řešit jí budete ještě dlouho potom, co jí zažijete na vlastní kůži. Hry jsou určeny pro dva až pět osob. Escape game nabízí dvě hry.

  • Hra se odehrává v době KGB a sovětského svazu na pomezí Americké a Ruské ulice. Kde se ztratí agent George. Poslední spojení měl s Vámi, kde se dozvídáte o tajných dokumentech s krycím jménem Hvězda. Tyto plány mají rozhodnout o ovládnutí světa Sovětským svazem. Jen na vás záleží, jestli odhalíte, co se stalo s kolegou agentem, kde jsou ztracené plány a kdo bude vládnout světu. Hra nepatří mezi děsivé a hororové a pro méně odvážné je ideálním řešením.
  • Druhá hra je nová a plná strachu a hrozeb. Je odvozená z filmu Samara. Ve městě se ztrácí lidi a záhadně umírají. Podmětem je zhlédnutí videokazety. Cílem je najít ztracenou kazetu a zničit ji u hrobu, kde je Samara pohřbena. Budete mít odvahu se do něčeho takového pustit? Neodradí vás strach z neznámého?

stroj enigma.jpg
Je jen na vás, na co budete mít odvahu. Vybrat si můžete.

Mohlo by se vám také líbit...