Zboží

Sportovní kočárek do terénu představuje skvělou volbu pro aktivní rodiče

Jedním z nejdůležitějších úkolů rodičů před narozením miminka je samozřejmě výběr vhodného kočárku pro jejich ratolest. Na trhu je k dispozici mnoho překrásných kočárků různých značek v odlišných cenových kategoriích. Každý si tak může vybrat kočárek pro dítě přesně podle svých představ. Na co se při výběru zaměřit a čemu se vyvarovat?

Kočárky můžete zakoupit také v nejrůznějších setech, např. 2v1 (hluboká a sportovní korba) či 3v1 (hluboká korba, sportovní korba, vajíčko do auta). Při výběru je třeba myslet především na pohodlí a bezpečnost dítěte. I kvalitní a bezpečný kočárek je možné pořídit za přijatelnou cenu. Kočárek se nikdy nevyplatí pořizovat jen podle vzhledu, mohli byste být i nemile překvapeni.

sportovní kočárek

Bezpečnost a pohodlí dítěte je základ při pořizování sportovního kočárku

U kočárků obecně je třeba přemýšlet i nad tím, kde budete kočárek využívat. Jiný podvozek se hodí například do města a jiný do terénu. Mnohé městské kočárky by obtížnější terén v přírodě nemusely zvládat. Sportovní kočárek do terénu se vyznačuje odlišnými koly, tlumiči apod. Nebudete mít problém s ním zvládnout třeba i lesní či horský terén a vaše děťátko se přitom v kočárku bude cítit maximálně pohodlně. Základem, snad již každého sportovního kočárku, jsou bezpečností pásy, které ochrání dítě před případným pádem.

dětský kočárek

Bezpečnost a pohodlí dítěte je základ při pořizování sportovního kočárku

U kočárků obecně je třeba přemýšlet i nad tím, kde budete kočárek využívat. Jiný podvozek se hodí například do města a jiný do terénu. Mnohé městské kočárky by obtížnější terén v přírodě nemusely zvládat. Sportovní kočárky do terénu se vyznačují odlišnými koly, tlumiči apod. Nebudete mít problém s ním zvládnout třeba i lesní či horský terén a vaše děťátko se přitom v kočárku bude cítit maximálně pohodlně. Základem, snad již každého sportovního kočárku, jsou bezpečností pásy, které ochrání dítě před případným pádem.

Kočárek by se měl dát snadno složit a přepravit

Nezapomeňte myslet i na skladovací rozměry kočárku. Většinu kočárku lze již klasický složit během pár vteřin a nezaberou prakticky žádný prostor. Investice do kvalitního sportovního kočárku do terénu se vám rozhodně vyplatí. Jednak svému dítěti zajistíte „dopravní prostředek“ na několik let a zároveň se vyvarujte nákupu dalšího kočárku v případě, kdyby původní již nevyhovoval vaším potřebám.

Mohlo by se vám také líbit...