Zboží

Nic rušit nemusíte

Máte všechny své přípravy na recitál v městské knihovně hotové? Je zajištěno občerstvení, dostatek míst k sezení, aparatura ke kvalitnímu poslechu? A všiml jste si, že právě na dobu recitálu je hlášena odstávka elektrické energie?

elektrické stožáry

No, jasně. Tak důležitou okolnost jste opomněl!

Co teď? Přemýšlíte o tom, jak budete muset všechno odvolat? Že musíte vylepit plakáty se zrušením recitálu? Že budete muset vracet vstupenky? Že budete muset zajišťovat nový termín konání? A co účinkující, který horko těžko sehnal svůj vlastní termín mezi všemi ostatními? Možná byste se mohl domluvit s dodavatelem elektrické energie, aby termín posunul on, probleskne Vám hlavou. Ale vážně si myslíte, že takový kolos vyhoví potřebám několika lidí? Tak to je vážně konec!

Nepropadejte beznaději!

Možná to ani netušíte, ale existuje přece ještě jedna, a to mnohem jednodušší varianta, která Vaše přípravy na recitál neznehodnotí. Naopak. Odstávka elektrické energie Vám vadit vůbec nebude! Ano. Zbystřete! Pronájem elektrocentrály . To je Vaše jediná šance pro uskutečnění recitálu, který odvolávat vůbec nemusíte!

Že se Vám to pěkně prodraží?

Tak to pozor! Vezměte kalkulačku a spočítejte veškeré náklady spojené se zrušením recitálu. A na nic nezapomeňte! A potom si spočítejte náklady spojené s pronájmem elektrocentrály! Stále si ještě myslíte, že se Vám to prodraží?

A to buďte rád, že jste si na odstávku vzpomněl před začátkem recitálu! Umíte si představit dopad takové situace, když všichni budou sedět už na místě, účinkující vstupuje na improvizované podium a najednou se zhasne? To by teprve nastal zmatek. A Vy, jako pořadatel? Raději nedomyslet, jak byste se cítil Vy!

na prodej

Rozhodně recitál nerušte!

Podívejte se, když něco tak skvělého pořádáte, musíte myslet úplně na všechno. Právě proto si zjistěte, zda i dodávka elektrického proudu může být v ohrožení. A to by pro Vaše kulturní počínání nemělo dobré důsledky! Jenže když jste připravený na všechno, nic Vás nezaskočí! Nikdo nepozná, že někde ve městě se už dávno nesvítí. Všichni si užijí chvíle kulturního zážitku, aniž by došlo k nějakým zádrhelům! A to jen díky Vaší prozíravosti!

Mohlo by se vám také líbit...