Služby

Jaké zařízení si zvolit

Pokud máte domeček s velkou zahradou, pak se vám stane skutečně vítaným pomocníkem. Před koupáním je totiž vhodné se osprchovat, a zamezit tak zbytečnému zanášení drobných nečistot do vody. Tím si ušetříte opravdu hodně času s čistěním bazénu a sníží se i spotřeba bazénové chemie.shower
Jaké druhy sprch najdete na trhu
Asi nejrozšířenější jsou ty pevné https://eshop.techneco.eu/Venkovni-solarni-sprchy-na-zahradu, které jednoduše přišroubujete k pevné podložce. Může jít o terasu, zámkovou dlažbu nebo do trávníku zapuštěný betonový patník.
Tělo se většinou skládá z plastu nebo hliníku a doplňují jej chromované prvky. Tento zásobník pojme až 35 litrů vody a zároveň funguje jako solární kolektor. Během horkých dní tu přitom může vystoupat teplota až na 60 °C. Většina z nich obsahuje takzvané „mísicí baterie“, kdy si zajistíte teplotou dle vašich potřeb.
Kromě tohoto typu si můžete pořídit i přenosné, které jsou velmi praktické a hodí se v podstatě kamkoliv. Počítejte ale s tím, že mají daleko menší zásobník vody než ty pevné. Jejich podstavec slouží současně jako zásobník vody a spirálový solární absorbér.
Vybírejte vždy místo, na které dopadá nejvíce slunečních paprsků. Díky tomu se můžete těšit z jejích služeb od dubna až do září. Přitom instalace a napojení na vodovodní řád je hračka. Stačí vám jen rychlospojky a klasická zahradní hadice.

Tip jen pro vás
Vybírejte si zařízení, které má objem minimálně na 20 litrů vody. Tak budete mít dostatečnou zásobu teplé vody i pro více osob najednou.
Konečně se nebudete muset rozčilovat nad tím, že máte jen dostatek ledové, která nemusí být každému právě příjemná.
Nakupujte vždy u osvědčených výrobců, kde si můžete být jistí téměř na 100% kvalitním provedením. Navíc vám dokážou i skvěle poradit s řešením přímo pro vás.pool8

Mohlo by se vám také líbit...