Zboží

Nejoblíbenější kalhoty

Nosí je všichni, od nejmenších dětí až po dědečky a babičky a většina z nás jich má doma několik. Džíny jsou oblíbené svojí jednoduchostí, skromností a přitom zvláštním sex appelem. Lichotí snad každému a z jejich různých střihů si vybere každý. Jsou pohodlné, ležérní, vkusné i elegantní, hodí se téměř pro každou příležitost a navíc se v nich cítíme dobře. Známe je také pod názvemrifle nebo texasky a jsou šité ze silné bavlněné látky.
džíny s páskem
Původní model nese označení „štrausky“ nebo „levisky“ po svém objeviteli Levi Straussovi, bavorském Němci, který zemřel v roce 1902. Vyznačuje se koženou nášivkou na zadní kapse – s dvěma koňmi, kteří se marně pokoušejí kalhoty roztrhnout. Jak dokázal tento pán, že dodnes má jeho značka obchody ve 110 zemích světa?
džíny s dírami 
Život zasvěcený modrým džínám
Věčné kalhoty a jejich úspěch se traduje do roku 1873, který je skutečným zrodem typických modrých džínů.Levi Strauss pokračoval v rodinném obchodě s textilním zbožím v New Yorku a když zaslechl zlatokopy, kteří si zde stěžovali na slabou výdrž kalhot, dostal výborný nápad, jenž ho vynesl mezi podnikatelské jedničky. Nestárnoucí džíny byly na světě, když jim nabídl pevné kalhoty z denimu. Hlavním zdrojem suroviny se pak stal modrý barvený krep, anglicky „dženova“. Jejich autor se díky nim neměl za celý život ani čas oženit a svoje dílo a několikamiliónové jmění předal svým synovcům. Perspektivní značka udržela jeho stejnojmennou firmu v plné síle a odolala veškeré konkurenci.
 putování v džínách
Módní navždy
Džínové kousky kultovních džín a jejich nejpopulárnější modely jsou dnes předělávány originálním způsobem. Různé kolekce se stávají přímo sběratelskou záležitostí a módní návrháři se předhánějí. Některé módní levis džíny se nosí s nášivkami, pogumované i roztrhané. Ale ty klasické jsou stále luxusním zbožím pro všechny generace.

Mohlo by se vám také líbit...