Zboží

Vyzkoušejte menstruační kalhotky

Menstruace nepatří mezi oblíbené období žen, ale holt se mu nelze vyhnout. V období menstruace ženy potřebují menstruační pomůcky, které jim poskytnou potřebný komfort a hygienu. Není příjemné, pokud dojde k protečení skrze spodní prádlo až na oblečení. Proto je třeba volit a používat vhodné pomůcky, které pojmou co nejvíce tekutiny a pachu. Komfort je během menstruace k nezaplacení.

menstruační tampon

Jednou z nejnovějších menstruačních pomůcek jsou kalhotky. Pokud vás zajímá, jak fungují menstruační kalhotky, jste tady správně. Jejich používání je velmi snadné, komfortní a velmi ekologické.fungují jednoduše – jsou ušité z několika savých vrstev, kam se tekutina vsákne. Díky několika vrstvám látek pohltí i případný zápach, takže díky menstruačním kalhotkám budete v klidu po celou dobu menstruace.

Jdeme s módou
I menstruační kalhotky mohou vypadat hezky. Mnoho žen se chce obléct i během menstruace do hezkého prádla, a díky našim výrobkům je to možné. Nabízíme nejen klasické obyčejné kalhotky, ale i krajkové, brazilky a tanga. Na výběr jsou i krajková provedení.

vložky a tampony

Velikost vyberete snadno
Váháte, zda si kalhotky koupit? Bojíte se, že netrefíte velikost? Na e-shopu najdete pomůcku, díky které snadno odhadnete počet kalhotek, které vám stačí na celou menstruaci. Díky vysoké savosti se nemusíte bát protečení, ale užijete si maximální ochranu a komfort, který vám obyčejné vložky ani tampony poskytnout nemohou. Vložky a tampony nejsou zdravé, protože jsou bělené, což není ideální. Zároveň jsou poměrně drahé, a během jedné menstruace za tyto pomůcky dáte i několik stokorun. Kalhotky vydrží při správné péči několik let, protože je stačí vyprat, a můžete je používat znova a znova. Tím nejen ušetříte spoustu peněz, ale ušetříte i životní prostředí, protože budete produkovat méně odpadu. Vyzkoušejte naše kalhotky, které jsou cenově dostupné.

Mohlo by se vám také líbit...