Ekonomika

Postele z masivu borovice 90×200

V každé ložnici, dětském pokoji nebo studentském pokoji nesmí chybět postel. Základní věc, kterou bychom zřejmě hodně postrádali, kdyby tam nebyla. Spánek tvoří velkou část našeho dne, proto bychom se na něj měli soustředit a pořídit si kvalitní lůžko. Velice vhodné, pravé dřevo na výrobu postelí, je masiv borovice. Celé lůžko vypadá noblesně a kvalitně. Masivní dojem budí i velikost 90×200 cm.
Velikost 90×200 masivní postele je vhodná do ložnic, dětských i studentských pokojů. Lůžko je vhodné pro spaní jednoho člověka.

postel 80x200

  • Komfortní odpočinek
  • Dřevo poskytuje nejenom kvalitu, zejména v případě masivu borovice, ale také hezký estetický design. Postele mají různou formu a jsou i jinak vyřezávané. Některé vypadají jednoduše, ladně, jiné hravě s různým vyřezáváním.

Kvalitní provedení a estetický vzhled

Každá vkusně zařízená ložnice či jedinečně zařízený dětský pokojíček si zaslouží poctivou postel z pravé české výroby.
Vybírat si můžete z různých dekorů dřeva a barev. Díky širokému výběru si jistě najdete dekor, který se vám bude hodit ke stávajícímu nábytku. Velice moderní je v posledních letech bílá. Stále populární jsou dekory dřeva, ve kterých bývají ložnice a pokoje vidět nejčastěji.

postel dřevěná

  • Odlišné dekory dřeva jsou u nás samozřejmostí. Nechceme, aby vaše nové lůžko vyčnívalo a proto se jej snažíme přizpůsobit i odstínem dřeva nebo barvy. Díky tomu si stávající nábytek můžete sladit s vaším novým lůžkem. Vkusně a barevně si můžete přizpůsobit celý pokoj do jednotného stylu.

Nemusíte se obávat ani o odolnost a pevnost. Lůžko je velice silné, odolné a pevné a zároveň má dlouhou životnost.

  • Dřevo borovice je základ kvalitního lůžka. Masivní dřevo je zpracovávána profesionály až do finální podoby. Zajistí stabilitu, vysokou odolnost a dlouhou životnost. Můžete si tak užívat pohodlného a příjemného spánku po mnoho dalších let. Jedinečný je také pohled na masivní vzhled lůžka. Už jen to vám dodá dobrou náladu. Vybrat si můžete z různých modelů.

Mohlo by se vám také líbit...